Jesteś tutaj: Start / Kadry / Oferty pracy

Oferty pracy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Oferta pracy - dietetyk

2017-08-18

Prezes Zarządu Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko

dietetyk / technolog żywności

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – 1 października 2017 roku

Wymagania:

Tytuł zawodowy dietetyk lub tytuł technika technologii żywienia o specjalności dietetyka lub tytuł magistra lub licencjata na kierunku dietetyka.

Umiejętności i doświadczenie:

mile widziane doświadczenie na stanowisku,

umiejętność obsługi komputera,

znajomość systemu HACCP.

Zakres obowiązków:

prowadzenie magazynu ( zamawianie, przyjęcie i wydawanie towaru), prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie informatycznym

planowanie i ocena żywienia pacjentów Szpitala

realizacja Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej

Oferujemy:

Stabilne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Terminową wypłatę wynagrodzenia.

Oferty proszę składać osobiście u Kierownika Działu Żywienia – w budynku głównym Szpitala przy ul. Katowickiej 64 w Opolu.

Oferta pracy Lekarz Gastroenterolog

2017-05-25

Prezes Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.

ZATRUDNI OD ZARAZ

LEKARZA GASTROENTEROLOGA

do pracy w PORADNI GASTROENTEROLOGICZNEJ.

Forma zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia.

          Prosimy o kontakt:    tel.  077 – 44-33-100

                                               fax. 077 – 44-33-110

         e-mail : sekretariat@szpital.opole.pl     lub :  kadry.kierownik@szpital.opole.pl

        adres : Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o., ul. Kośnego 53.

Oferta pracy - Kucharz

2017-04-26

Prezes Zarządu Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o.

kucharz w Dziale Żywienia

Przewidywalny termin rozpoczęcia pracy –od zaraz

Wymagania:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe,

Mile widziane doświadczenie w zawodzie,

Punktualność,

Sumienność,

Dobra organizacja pracy.

Przygotowywanie potraw,

Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych dań,

Porcjowanie i wydawanie posiłków,

Utrzymanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych.

Oferujemy:

Stabilne wynagrodzenie na umowę o pracę,

Terminowa wypłata wynagrodzenia.

Oferta pracy - Lekarz Chirurg

2016-11-18

Oferta pracy - Lekarz Radiolog

2016-05-06

LEKARZA SPECJALISTĘ

Z RADIOLOGII I DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ

Forma zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia

Prosimy o kontakt:    tel.  077 – 44-33-100 fax. 077 – 44-33-110

        adres : Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o. ul. Kośnego 53.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o.
Data utworzenia:2016-06-09
Data publikacji:2016-06-09
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:19901