Jesteś tutaj: Start / Kadry / Oferty pracy

Oferty pracy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

oferta pracy - stanowisko specjalista informatyk

2018-01-25

Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o.

ogłasza nabór na wolne stanowisko

Specjalista Informatyk

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie;
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  3. Brak prawomocnego skazania za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  4. Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, zarządzania systemami IT, telekomunikacji;
  5. Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty Informatyka lub Informatyka;
  6. Biegła znajomość desktopowych systemów operacyjnych takich jak: Windows7, Windows8, Windows10;
  7. Zaawansowana znajomość konfiguracji systemów Linux (no GUI): Oracle Linux, CentOS, Ubuntu, Debian;
  8. Biegła znajomość systemów serwerowych takich jak W2K8, W2K12;
  9. Znajomość Active Directory, Public Key Infrastructure, Terminal Services;
  10. Znajomość systemów wirtualizacji VMware;
  11. Podstawowa znajomość systemów bazodanowych: Oracle 11g, MSSQL, MySQL, Firebird oraz znajomość SQL ( DML,DDL)
  12. Umiejętność tworzenia skryptów BATCH,PS, BASH;
  13. Umiejętność z zakresu diagnostyki, serwisowania i optymalizacji wydajności PC;
  14. Znajomość sieci LAN, WAN w tym routing, ACL, VLAN, VPN, Port Security;
  15. Znajomość urządzeń klasy UTM - podstawowa konfiguracja oraz monitorowanie parametrów;
  16. Znajomość systemów BACKUP'owych ( w tym OPEN SOURCE);
  17. Znajomość procedur bezpieczeństwa w obszarze IT;
  18. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, kreatywność, kultura osobista, zdyscyplinowanie, samo dokształcanie się, dyspozycyjność, szacunek dla współpracowników oraz kierownictwa, umiejętność słuchania oraz wysławiania się, skrupulatność i rzetelność w prowadzeniu spraw na stanowisku pracy.

Mile widziane:

  1. Umiejętność programowania w Python, PHP, JS lub innym języku;
  2. Znajomość systemów HIS, RIS/PACS, LIS, FK;
  3. Posiadanie certyfikatów lub szkoleń RHCSA, RHCSE, CCNA (4 semestry), Fortinet itp.

Warunki pracy na stanowisku:

  1. Praca przy własnym stanowisku (wyposażone w jednostkę PC oraz 2 monitory 23' + notebook) w Dziale Informatyki oraz stanowiskach na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Opolu;
  2. Stanowisko związane z przemieszczaniem się pomiędzy budynkami Szpitala;
  3. Zadania realizowane na stanowisku wymagają podnoszenia i przenoszenia sprzętu IT;
  4. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz umiejętności.

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys (CV);
  2. List motywacyjny;
  3. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie;
  4. Kopie dokumentów potwierdzających staż pracy;
  5. Kopie dokumentów potwierdzających ukończenie kursów, szkoleń, certyfikatów etc

Czytaj więcej o: oferta pracy - stanowisko specjalista informatyk

Oferta pracy

2017-11-27

Oferta pracy Lekarz Gastroenterolog

2017-05-25

Prezes Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.

ZATRUDNI OD ZARAZ

LEKARZA GASTROENTEROLOGA

do pracy w PORADNI GASTROENTEROLOGICZNEJ.

Forma zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia.

          Prosimy o kontakt:    tel.  077 – 44-33-100

                                               fax. 077 – 44-33-110

         e-mail : sekretariat@szpital.opole.pl     lub :  kadry.kierownik@szpital.opole.pl

        adres : Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o., ul. Kośnego 53.

Oferta pracy - Kucharz

2017-04-26

Prezes Zarządu Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko

kucharz w Dziale Żywienia

Przewidywalny termin rozpoczęcia pracy –od zaraz

Wymagania:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe,

Mile widziane doświadczenie w zawodzie,

Punktualność,

Sumienność,

Dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie potraw,

Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych dań,

Porcjowanie i wydawanie posiłków,

Utrzymanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych.

Oferujemy:

Stabilne wynagrodzenie na umowę o pracę,

Terminowa wypłata wynagrodzenia.

Oferty proszę składać osobiście u Kierownika Działu Żywienia – w budynku głównym Szpitala przy ul. Katowickiej 64 w Opolu.

Oferta pracy - Lekarz Chirurg

2016-11-18

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Szpital Wojewódzki w Opolu sp. z o.o.
Data utworzenia:2016-06-09
Data publikacji:2016-06-09
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:26433